Medchart

Już na pierwszy rzut oka widzimy, że producent programu Medchart stawia na prostotę i transparentność. Wchodząc na stronę internetową systemu jesteśmy od początku zachęcani do kontaktu (telefonicznego - z dostępnością 24h/dobę!) lub wypróbowania systemu...

Już na pierwszy rzut oka widzimy, że producent programu Medchart stawia na prostotę i transparentność. Wchodząc na stronę internetową systemu jesteśmy od początku zachęcani do kontaktu (telefonicznego – z dostępnością 24h/dobę!) lub wypróbowania systemu. Strona, choć dość uboga w informacje i prezentująca program jedynie w niewielkim jego wycinku, zawiera wiele elementów kierujących właśnie do bezpośredniego kontaktu. To rzadkość, gdyż w większości przypadków producenci raczej wolą odesłać do FAQ czy bloga, ograniczając dostępność infolinii.

Medchart – dla kogo?

Medchart to program dedykowany gabinetom lekarskim, przychodniom i dużym klinikom. Wśród odbiorców twórca programu wymienia również stomatologów, fizjoterapeutów i psychologów

Utworzenie konta

Uruchomienie konta jest bardzo proste – zarówno poprzez button „Wypróbuj” jak i przycisk „Sprawdź” przejdziemy do formularza rejestracji, który należy wypełnić w celu uzyskania dostępu do systemu. Musimy wprowadzić dane placówki wraz z numerem NIP oraz zaakceptować zasady przetwarzania danych osobowych (jeśli nie chcemy wyrazić zgody na działania marketingowe, musimy odrębnie wyrazić sprzeciw).

Okres próbny

Po założeniu konta mamy 14-dniowy okres testowy, z dostępem do pełnej funkcjonalności systemu, bez konieczności wypowiadania umowy.

Prezentacja programu

Przedstawiciele firmy proponują spotkania na terenie placówki, podczas których możliwa jest prezentacja programu lub jego konfiguracja.

Na stronie nie znaleźliśmy informacji o prezentacji online, na którą mógłby umówić się potencjalny klient.

Pakiety Medchart

Medchart nie oferuje poszczególnych pakietów. Cała wersja jest dostępna dla każdego, kto opłaci subskrypcję miesięczną lub roczną. Może korzystać z niego nielimitowana liczba kont użytkowników. Liczba kartotek oraz wizyt również jest bez ograniczeń.

Funkcjonalność systemu Medchart

  • Rejestracja online
  • Podpowiedzi wolnych terminów
  • Kartoteki pacjentów
  • E-recepty, E-zwolnienia
  • Baza leków
  • Słowniki ICD-10 i ICD-9, szablony i gotowe wzory
  • Integracja z serwisem Znany Lekarz
  • Telewizyty
  • Powiadomienia SMS dla pacjentów
Skomentuj artykuł