Darmowe konta dla lekarzy

MedycznaRejestracja.pl uruchomiła pierwszy w polskim internecie bezpłatny kalendarz do obsługi internetowej pacjentów!

Zakładając bezpłatne konto w Strefie Lekarza, uzyskujemy dostęp do kalendarza online, w którym określamy terminy przyjęć, czas trwania wizyty oraz inne parametry. Zamieszczając odnośnik do kalendarza na swojej stronie internetowej, dajemy pacjentowi dostęp do szybkiej rejestracji online.

Kalendarz może posłużyć również Rejestratorce zatrudnionej w gabinecie, która umawiając pacjentów na miejscu, w placówce lub telefonicznie – będzie korzystała z tego samego narzędzia.

W polskim Internecie jest wiele stron i programów dających dostęp do internetowej rejestracji pacjentów. Dotychczas prowadzenie takiego kalendarza zawsze było związane z opłatami – najczęściej abonamentem oraz opłatą za każdorazowo dokonaną rejestrację!

Dzięki naszej stronie lekarz zyskuje niezbędne narzędzia BEZPŁATNIE!

Dodatkowa korzyść

Lekarze, którzy skorzystają z bezpłatnego kalendarza MedycznaRejestracja.pl będą mogli w każdej chwili (np. w sytuacjach nagłych, awaryjnych jak choroba lub urlop rejestratorki) zlecić obsługę Telefonicznej Rejestracji tej samej firmie, zapewniając pacjentom ciągłość obsługi.

To niezwykle bezpieczne rozwiązanie dla gabinetów i jedyna taka usługa na rynku!
Infolinia

22 417 13 29

MedycznaRejestracja.pl

biuro@medycznarejestracja.pl

laskovski.pl