Co wyróżnia nas na tle konkurencji ?

DOŚWIADCZENIE

Jesteśmy pionierem w Polsce w dziedzinie outsourcingu telefonicznej rejestracji i obsługi pacjenta (pierwsza usługa została uruchomiona w 2000 roku!) ! 
BEZPIECZEŃSTWO

Gwarantujemy stałość usługi, bez ryzyka nagłego zakończenia działalności!
Pracujemy w oparciu o politykę ochrony danych osobowych GIODO, gwarantując bezpieczeństwo powierzonych danych!
JAKOŚĆ OBSŁUGI

Pracujemy w dużym zespole, zapewniając wysoką przepustowość połączeń i niski czas oczekiwania na rozmowę, zwiększając tym samym ilość rejestrowanych wizyt! (efekt niemożliwy do uzyskania w małych firmach, gdzie obsługa prowadzona jest w ramach 2-3 osobowych zespołów).
REJESTRACJA ONLINE

Zapewniamy bezpłatny moduł rejestracji online, dzięki któremu każdy lekarz może uruchomić na swojej stronie internetowej rejestrację elektroniczną bez dodatkowych opłat!
BRAK ZOBOWIĄZAŃ

Umowy z 1-miesięcznym okresem wypowiedzenia

Na co warto zwrócić uwagę ?

  • możliwości techniczne (tylko własna centrala telefoniczna zapewni obsługę z wykorzystaniem więcej niż 2 stanowisk call center, zatem jej brak będzie oznaczał niską jakość w zakresie skuteczności odebranych połączeń i czasu oczekiwania na połączenie)
  • możliwość obsługi w dotychczasowym programie placówki (czasami możliwość obsługi telefonicznej jest uzależniona od korzystania z programu danej firmy lub rejestratorki nie posiadają doświadczenia w obsłudze w innym oprogramowaniu)
  • bezpieczeństwo danych osobowych pacjentów (polityka ochrony danych osobowych jest niezbędna!)
  • doświadczenie firmy / referencje (w ostatnich latach pojawiały się firmy zarejestrowane „na chwilę”, proponujące bardzo niskie ceny i szybko wycofujące swoje usługi jako nieopłacalne)
  • wiedzę branżową i doświadczenie w obsłudze podmiotów medycznych (w chwili obecnej modne stało się prowadzenie rejestracji pacjentów przez różne firmy np. zapewniające obsługę sekretarską dla różnych branż – tymczasem wyspecjalizowana w branży medycznej firma powinna zatrudniać wykwalifikowanych konsultantów, najlepiej z wykształceniem medycznym lub pokrewnym)
  • zobowiązania wynikające z zapisów umowy – firma wykonująca usługi rzetelnie wiąże klientów jakością współpracy, nie okresem wypowiedzenia umowy!

Referencje

Posiadamy pozytywne referencje od współpracujących placówek medycznych a także instytucji takich jak Narodowy Fundusz Zdrowia (NFZ) czy Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych (PFRON).
Byliśmy odpowiedzialni za wdrożenie i obsługę ogólnopolskich infolinii i rejestracji dla pacjentów (m.in. do programu badań przesiewowych prowadzonego przez Ministerstwo Zdrowia).
Infolinia

22 417 13 29

MedycznaRejestracja.pl

biuro@medycznarejestracja.pl

laskovski.pl