MedycznaRejestracja.pl - bezpłatny moduł rejestracji online w kilku słowach...

MedycznaRejestracja.pl - bezpłatny moduł rejestracji online w kilku słowach...

Rejestracja pacjentów online coraz częściej dostrzegana jest przez Lekarzy i placówki medyczne jako narzędzie do szybszego, łatwiejszego i co ważne - tańszego sposobu komunikacji pacjenta z placówką. Czy można utworzyć na stronie internetowej kalendarz rejestracji elektronicznej bez ponoszenia kosztów? TAK!

Rejestracja online już dawno przestała być ekskluzywnym dodatkiem do prowadzonych przez placówki stron internetowych, a zaczęła stanowić nieodłączny element profesjonalnej obsługi pacjenta. W przypadku indywidualnych gabinetów lekarskich lub kilkuosobowych zespołów, rejestracja elektroniczna to także pomysł na ograniczenie wysokich kosztów zatrudnienia personelu rejestracji.

W Internecie znajdziemy liczne propozycje dot. oprogramowania dla Gabinetów. Do wyboru mamy zarówno rozbudowane programy pozwalające na prowadzenie dokumentacji medycznej, weryfikację EWUŚ czy rozliczenia finansowe jak i proste terminarze służące wyłącznie do zapisu pacjentów. MedycznaRejestracja.pl wpisuje się w tą drugą grupę.

Większość, nawet najprostszych terminarzy, dostępna jest za opłatą (ceny rozpoczynają się od kilkudziesięciu złotych miesięcznie) lub proponują bezpłatny okres testowy. W 2017 roku Medyczna Rejestracja uruchomiła pierwszy w 100% bezpłatny kalendarz do obsługi internetowej pacjentów.

Jak uruchomić rejestrację online?

Wystarczy założyć bezpłatne konto w Strefie Lekarza na stronie www.medycznarejestracja.pl i zamieścić wygenerowany przez system odnośnik do kalendarza na swojej stronie internetowej.

Następnie logując się do swojego kalendarza Lekarz określa godziny przyjęć, czas trwania wizyty (z możliwością wprowadzenia różnego typu wizyt) oraz inne parametry. Kalendarz może być udostępniony również pracownikom placówki, którzy umawiając pacjentów na miejscu, w placówce lub telefonicznie – będą korzystali z tego samego narzędzia.

Jak rejestruje się Pacjent?

Pacjent może przejść do terminarza przyjęć lekarza poprzez stronę internetową placówki. Aby dokonać rejestracji, Pacjent wybiera jeden spośród wolnych terminów (system sam zaproponuje 3 najbliższe terminy i przekieruje do wybranego dnia), wprowadza dane osobowe i tym samym dokonuje zapisu na wizytę.

Rejestracja pacjentów online coraz częściej dostrzegana jest przez Lekarzy i placówki medyczne jako narzędzie do szybszego, łatwiejszego i co ważne – tańszego sposobu komunikacji pacjenta z placówką. Czy można utworzyć na stronie internetowej kalendarz rejestracji elektronicznej bez ponoszenia kosztów? Tak.

Korzyści dodatkowe dla Lekarza

MedycznaRejestracja.pl to nie tylko bezpłatny moduł rejestracji online! To także strona, która funkcjonuje od kilku lat dla placówek korzystających z outsourcingu Telefonicznej Rejestracji Pacjenta. Dotychczas dostęp do kalendarza posiadali jedynie Lekarze współpracujący z Medyczną Rejestracją w zakresie rejestracji telefonicznej. Dzięki nim terminarz się zmieniał a jego funkcjonalność zwiększała. Podążając za potrzebami lekarzy, staramy się wprowadzać pożądane zmiany i udoskonalać kalendarz.

Lekarze, którzy skorzystali z bezpłatnego kalendarza MedycznaRejestracja.pl zyskują dodatkową korzyść – mogą w każdej chwili (np. w sytuacjach nagłych, awaryjnych jak choroba lub urlop rejestratorki) zlecić „tymczasowo” obsługę Telefonicznej Rejestracji naszej firmie, zapewniając pacjentom ciągłość obsługi. To niezwykle bezpieczne rozwiązanie dla gabinetów i jedyna taka usługa na rynku!

Sprawdzimy Twoją rejestrację BEZPŁATNIE
Zostaw nam kontakt do siebie, a już niedługo się odezwiemy!

    Skomentuj artykuł